Naam Klasserend Boord Wedstrijd Jaar Veld Nr Boot Combi roeier/ coach/ stuur
Hanne den Engelse ja ja ZRB 2003 DB 8+ Magnificus nee roeier
Frederike Grimme ja ja ZRB 2003 DB 8+ Magnificus nee roeier
Lette Hogeling ja ja ZRB 2003 DB 8+ Magnificus nee roeier
Noortje van de Kerkhof ja ja ZRB 2003 DB 8+ Magnificus nee stuur
Ingrid Knippels ja ja ZRB 2003 DB 8+ Magnificus nee roeier
Simone Kraal ja ja ZRB 2003 DB 8+ Magnificus nee roeier
Marije van Vilsteren ja ja ZRB 2003 DB 8+ Magnificus nee roeier
Josien Westendorp ja ja ZRB 2003 DB 8+ Magnificus nee roeier
Hanne den Engelse ja ja ZRB 2004 DSA 8+ Magnificus nee roeier
Hanne den Engelse zilver ja KRSG Regatta Gent 2004 W 8+ Magnificus nee roeier
Hanne den Engelse zilver ja KRSG Regatta Gent 2004 W 8+ Magnificus nee roeier
Lette Hogeling ja ja ZRB 2004 DSA 8+ Magnificus nee coach
Lette Hogeling ja ja ARB 2004 DO 4+ Xceptional nee coach
Lette Hogeling ja ja Hollandia 2004 DN 4+ Perpetuum Mobile nee coach
Lette Hogeling zilver ja KRSG Regatta Gent 2004 W 8+ Magnificus nee coach
Lette Hogeling zilver ja KRSG Regatta Gent 2004 W 8+ Magnificus nee coach
Lette Hogeling ja ja Varsity 2004 DB 4+ Perpetuum Mobile nee coach
Lotte de Hosson ja ja Varsity 2004 DB 4+ Perpetuum Mobile nee roeier
Lotte de Hosson ja ja ZRB 2004 DSA 8+ Magnificus nee roeier
Lotte de Hosson ja ja Hollandia 2004 DN 4+ Perpetuum Mobile nee roeier
Lotte de Hosson ja ja ARB 2004 DO 4+ Xceptional nee roeier
Lotte de Hosson zilver ja KRSG Regatta Gent 2004 W 8+ Magnificus nee roeier
Lotte de Hosson zilver ja KRSG Regatta Gent 2004 W 8+ Magnificus nee roeier
Noortje van de Kerkhof zilver ja KRSG Regatta Gent 2004 W 8+ Magnificus nee stuur
Noortje van de Kerkhof zilver ja KRSG Regatta Gent 2004 W 8+ Magnificus nee stuur
Noortje van de Kerkhof ja ja Varsity 2004 DB 4+ Perpetuum Mobile nee stuur
Noortje van de Kerkhof ja ja Hollandia 2004 DN 4+ Perpetuum Mobile nee stuur
Noortje van de Kerkhof ja ja ARB 2004 DO 4+ Xceptional nee stuur
Noortje van de Kerkhof ja ja ZRB 2004 DSA 8+ Magnificus nee stuur
Ingrid Knippels ja ja ZRB 2004 DSA 8+ Magnificus nee roeier
Ingrid Knippels zilver ja KRSG Regatta Gent 2004 W 8+ Magnificus nee roeier
Ingrid Knippels zilver ja KRSG Regatta Gent 2004 W 8+ Magnificus nee roeier
Jacoline Melis ja ja Varsity 2004 DB 4+ Perpetuum Mobile nee roeier
Jacoline Melis ja ja ZRB 2004 DSA 8+ Magnificus nee roeier
Jacoline Melis ja ja Hollandia 2004 DN 4+ Perpetuum Mobile nee roeier
Jacoline Melis ja ja ARB 2004 DO 4+ Xceptional nee roeier
Jacoline Melis zilver ja KRSG Regatta Gent 2004 W 8+ Magnificus nee roeier
Jacoline Melis zilver ja KRSG Regatta Gent 2004 W 8+ Magnificus nee roeier
Jonne Spee ja ja Varsity 2004 DB 4+ Perpetuum Mobile nee roeier
Jonne Spee ja ja ZRB 2004 DSA 8+ Magnificus nee roeier
Jonne Spee ja ja Hollandia 2004 DN 4+ Perpetuum Mobile nee roeier
Jonne Spee ja ja ARB 2004 DO 4+ Xceptional nee roeier
Jonne Spee zilver ja KRSG Regatta Gent 2004 W 8+ Magnificus nee roeier
Jonne Spee zilver ja KRSG Regatta Gent 2004 W 8+ Magnificus nee roeier
Marije van Vilsteren ja ja ZRB 2004 DSA 8+ Magnificus nee roeier
Marije van Vilsteren zilver ja KRSG Regatta Gent 2004 W 8+ Magnificus nee roeier
Marije van Vilsteren zilver ja KRSG Regatta Gent 2004 W 8+ Magnificus nee roeier
Hannah van Werven ja ja Varsity 2004 DB 4+ Perpetuum Mobile nee roeier
Hannah van Werven ja ja ZRB 2004 DSA 8+ Magnificus nee roeier
Hannah van Werven ja ja Hollandia 2004 DN 4+ Perpetuum Mobile nee roeier
Hannah van Werven ja ja ARB 2004 DO 4+ Xceptional nee roeier
Hannah van Werven zilver ja KRSG Regatta Gent 2004 W 8+ Magnificus nee roeier
Hannah van Werven zilver ja KRSG Regatta Gent 2004 W 8+ Magnificus nee roeier
Hanne den Engelse ja ja Randstad Regatta 2005 DO 4- E. te Velde nee roeier
Hanne den Engelse ja ja ARB 2005 DO 4- E. te Velde nee roeier
Hanne den Engelse goud ja Belgian Championships for Seniors Gent 2005 W 4- E. te Velde nee roeier
Hanne den Engelse ja ja Koninklijke Holland Beker 2005 WSA 8+ KNRB ja roeier
Lotte de Hosson ja ja Randstad Regatta 2005 DO 4- E. te Velde nee roeier
Lotte de Hosson ja ja ARB 2005 DO 4- E. te Velde nee roeier
Lotte de Hosson goud ja Belgian Championships for Seniors Gent 2005 W 4- E. te Velde nee roeier
Lotte de Hosson ja nee Koninklijke Holland Beker 2005 LWSA 4x- Roemenië ja roeier
Ingrid Knippels ja ja Randstad Regatta 2005 DO 4- E. te Velde nee roeier
Ingrid Knippels ja ja ARB 2005 DO 4- E. te Velde nee roeier
Ingrid Knippels goud ja Belgian Championships for Seniors Gent 2005 W 4- E. te Velde nee roeier
Jacoline Melis ja ja Randstad Regatta 2005 DO 4- E. te Velde nee roeier
Jacoline Melis ja ja ARB 2005 DO 4- E. te Velde nee roeier
Jacoline Melis goud ja Belgian Championships for Seniors Gent 2005 W 4- E. te Velde nee roeier
Jacoline Melis ja ja Koninklijke Holland Beker 2005 WSA 4- Zo! (Orca) ja roeier
Jacoline Melis ja ja Koninklijke Holland Beker 2005 WSB 4- Zo! (Orca) ja roeier
Jacoline Melis nee ja Argosprint 2005 D 4- E. te Velde ja roeier
Caroline Duineveld ja ja ZRB 2006 DSA 2- Mirjam ter Beek nee coach
Hanne den Engelse ja ja ZRB 2006 DSA 2- Mirjam ter Beek nee roeier
Dorien Kiers ja ja Randstad Regatta 2006 DB 8+ Magnificus ja coach
Jacoline Melis ja ja ZRB 2006 DSA 2- Mirjam ter Beek nee roeier
Jacoline Melis ja ja NSRF Slotwedstrijden 2006 DSA 4- Skollboot ja roeier
Jacoline Melis nee ja NSRF Slotwedstrijden NSK 2006 DSA 4- Skollboot ja roeier
Jacoline Melis nee ja Asopos Najaars 2006 DSA 4- Nereusboot ja roeier
Jonne Spee ja ja Martini Regatta 2006 B 4+ Xceptional nee coach
Mienke Toonk ja ja Randstad Regatta 2006 DB 8+ Magnificus ja stuur
Anke Bekkenutte ja ja NSRF Slotwedstrijden 2007 DB 4+ Perpetuum Mobile nee roeier
Debbie Haverkate ja ja NSRF Slotwedstrijden 2007 DB 4+ Perpetuum Mobile nee roeier
Joske Huisman ja ja NSRF Slotwedstrijden 2007 DB 4+ Perpetuum Mobile nee roeier
Dorien Kiers ja ja NSRF Slotwedstrijden 2007 DB 4+ Perpetuum Mobile nee coach
Jacoline Melis nee nee Heineken Roei 4 Kamp 2500 meter 2007 D1e div. 4x+ Nereusboot ja roeier
Jacoline Melis nee nee Heineken Roei 4 Kamp 250 meter 2007 D1e div. 4x+ Nereusboot ja roeier
Jacoline Melis nee nee Heineken Roei 4 Kamp 750 meter 2007 D1e div. 4x+ Nereusboot ja roeier
Jacoline Melis nee nee Heineken Roei 4 Kamp 5000 meter 2007 D1e div. 4x+ Nereusboot ja roeier
Jacoline Melis nee nee Heineken Roei 4 Kamp (Overall) 2007 D1e div. 4x+ Nereusboot ja roeier
Jacoline Melis nee nee Head of the River Amstel 2007 D1e div. 4x+ Nereusboot ja roeier
Jacoline Melis ja nee ZRB 2007 DB 1x Chirippo nee roeier
Jacoline Melis ja nee ARB 2007 DN 1x Chirippo nee roeier
Jacoline Melis ja ja Martini Regatta 2007 DSA 8+ Gerrit Athmer (Proteus) ja roeier
Jacoline Melis ja ja NSRF Slotwedstrijden 2007 DSA 8+ Gerrit Athmer (Proteus) ja roeier
Jacoline Melis nee ja NSRF Slotwedstrijden NSK 2007 DSA 8+ Gerrit Athmer (Proteus) ja roeier
Jacoline Melis goud ja European University Championships 2007 W 8+ Oud Proteus (Proteus) ja roeier
Jacoline Melis nee nee NKIR 2007 DN E Ergometer nee coach
Mirjam Overmars ja ja NSRF Slotwedstrijden 2007 DB 4+ Perpetuum Mobile nee coach
Mienke Toonk ja ja NSRF Slotwedstrijden 2007 DB 4+ Perpetuum Mobile nee stuur
Arna Verholt nee ja Asopos Najaars 2007 B 8+ Cato nee stuur
Anke Bekkenutte ja ja Randstad Regatta 2008 DN 2- Mirjam ter Beek nee roeier
Joske Huisman ja ja Randstad Regatta 2008 DN 2- Mirjam ter Beek nee roeier
Jacoline Melis nee ja Tromp Boat Races 2008 D 2- Mirjam ter Beek nee roeier
Jacoline Melis ja ja Randstad Regatta 2008 DN 2- Mirjam ter Beek nee coach
Jacoline Melis ja nee ZRB 2008 DB 1x Jökuhlhaup nee coach
Jacoline Melis ja nee Martini Regatta 2008 DN 1x Jökuhlhaup nee coach
Jacoline Melis ja nee Martini Regatta 2008 DB 1x Niet minder van jou nee coach
Elena Butalid nee ja Martini Sprint 2009 B 4+ Balans nee coach
Elena Butalid nee ja Martini Sprint 2009 B 4+ Balans nee stuur
Debbie Haverkate nee ja Martini Sprint 2009 B 4+ Balans nee coach
Jacoline Melis nee nee Heineken Roeivierkamp 5000 2009 D1e div. 4x+ R.A. Röell (Euros) ja roeier
Jacoline Melis nee nee Heineken Roeivierkamp 2500 2009 D1e div. 4x+ R.A. Röell (Euros) ja roeier
Jacoline Melis nee nee Heineken Roeivierkamp 750 2009 D1e div. 4x+ R.A. Röell (Euros) ja roeier
Winnie Toonders nee ja Winterwedstrijden Delft 2009 DB 8+ Magnificus nee roeier
Arna Verholt nee ja Winterwedstrijden Delft 2009 DB 8+ Magnificus nee stuur
Arna Verholt nee ja Novembervieren 2009 DN 4+ Xceptional nee roeier
Elena Butalid ja ja Martini 2010 LB 4+ Jolke Palke nee stuur
Elena Butalid ja ja Martini 2010 LN 4+ Jolke Palke nee stuur
Debbie Haverkate ja ja Martini 2010 LN 4+ Jolke Palke nee coach
Debbie Haverkate ja ja Martini 2010 LB 4+ Jolke Palke nee coach
Anna van Herpen nee ja Thetis Sprint 2010 DB 4+ Xceptional nee roeier
Anna van Herpen ja ja ARB 2010 DB 4+ Xceptional nee roeier
Joske Huisman ja ja Martini 2010 LN 4+ Jolke Palke nee coach
Joske Huisman ja ja Martini 2010 LB 4+ Jolke Palke nee coach
Laurine van der Meer ja ja ZRB 2010 B 4+ Balans nee coach
Laurine van der Meer ja ja Westelijke Regatta 2010 N 4+ Balans nee coach
Jacoline Melis nee nee OTKI 2010 DSA E Ergometer nee roeier
Winnie Toonders ja ja ARB 2010 DB 4+ Xceptional nee coach
Winnie Toonders ja ja ZRB 2010 DB 4+ Xceptional nee coach
Toonders, Winnie nee ja Thetis Sprint 2010 DB 4+ Xceptional nee coach
Cindy van Veen ja ja ZRB 2010 B 4+ Balans nee stuur
Cindy van Veen ja ja Westelijke Regatta 2010 N 4+ Balans nee stuur
Cindy van Veen nee ja Thetis Sprint 2010 DB 4+ Xceptional nee stuur
Esther Griep nee ja Thetis Sprint 2011 DB 4+ Jolke Palke nee roeier
Annet Schijff nee ja Thetis Sprint 2011 DB 4+ Jolke Palke nee roeier
Eline Lam nee ja Thetis Sprint 2011 DB 4+ Jolke Palke nee roeier
Milou Bastings nee ja Thetis Sprint 2011 DB 4+ Jolke Palke nee stuur
Anna van Herpen nee ja Thetis Sprint 2011 DB 4+ Jolke Palke nee coach
Joske Huisman nee ja Thetis Sprint 2011 DB 4+ Jolke Palke nee coach
Cindy van Veen ja ja Martini Regatta 2011 B 8+ MAESTRO nee stuur
Jacoline Melis ja ja Martini Regatta 2011 B 8+ MAESTRO nee coach
Winnie Toonders ja ja Martini Regatta 2011 B 8+ MAESTRO nee coach
Naomi van Rootselaar ja ja ZRB 2012 DB 8+ Waalhuiler nee coach
Naomi van Rootselaar nee ja Westelijke Regatta 2012 Dej 8+ Waalhuiler nee coach
Jacoline Melis nee ja Gent 2012 N 4- Vincent nee coach
Jacoline Melis nee ja Thetis Sprint 2012 N 4- Vincent nee coach
Eline Lam nee nee Thetis Sprint 2012 LDB 1x Manu Forti nee roeier
Eline Lam ja nee ARB 2012 LDB 1x Manu Forti nee roeier
Winnie Toonders ja nee ARB 2012 LB 1x Stille Kracht nee coach
Winnie Toonders ja nee NSRF 2012 N 2x Gyasboot ja coach
Jacoline Melis brons nee Hollandia 2013 LSB 1x Stille Kracht nee coach
Marita Kipperman nee ja Hollandia 2013 Lej 8+ Waalhuiler nee stuur
Marita Kipperman nee ja Martini sprint 2013 Lej 8+ Waalhuiler nee stuur
Marita Kipperman ja ja Martini 2013 LB 8+ Waalhuiler nee stuur
Marita Kipperman nee ja Argo sprint 2013 Lej 8+ Waalhuiler nee stuur
Lisa Rommers ja ja ARB 2013 B 4+ Trek ‘m d’r Lang nee coach
Lisa Rommers nee ja Thesis sprint 2013 B 4+ Trek ‘m d’r Lang nee coach
Lisa Rommers nee ja Martini Sprint 2013 N 4+ Trek ‘m d’r Lang nee coach
Emma van Dijk nee ja Heineken Roeivierkamp 250 m 2014 LHEj 8+ Waalhuiler nee coach
Emma van Dijk nee ja Njord Lustrumsprints 2014 Lej 8+ Waalhuiler nee coach
Emma van Dijk nee ja Martini Sprint 2014 Lej 8+ Waalhuiler nee coach
Eline Lam ja ja ARB 2014 LN 2- Vandaag ja coach
Carlijn Swinkels ja ja NSRF 2014 DB 8+ Pieter de Mulder nee roeier
Lisa Rommers ja ja NSRF 2014 DB 8+ Pieter de Mulder nee coach
Anne Brockherde nee nee Hel van het Noorden 2014 SB 1x Nedu nee coach
Anne Brockherde ja ja Damen Raceroei Regatta 2015 N 2- SJENG nee coach
Anne Brockherde ja ja Westelijke Regatta 2015 SA 8+ onbekend ja coach
Anne Brockherde ja nee Westelijke Regatta 2015 N 2x Proteusboot ja coach
Eline Lam ja ja Westelijke Regatta 2015 LB 4+ Joost van Buul nee coach
Eline Lam ja ja Westelijke Regatta 2015 LN 4+ Joost van Buul nee coach
Anne Brockherde ja nee ARB 2015 N 2x Proteusboot ja coach
Anne Brockherde ja nee ARB 2015 N 1x Nedu nee coach
Francis Tuntler ja ja ZRB 2015 DB 4+ Joost van Buul nee stuur
Sanne Huisman ja ja ZRB 2015 DB 4+ Joost van Buul nee roeier
Carlijn Swinkels ja ja ZRB 2015 DB 4+ Joost van Buul nee coach
Lotte Nijskens nee ja Argo Sprint 2015 LB 4+ Balans nee stuur
Lotte Nijskens ja ja NSRF 2015 LB 4+ Balans nee stuur
Francis Tuntler ja nee Varsity 2016 LDEj 4* Joost van Buul nee roeier
Francis Tuntler nee nee Njord Sprints 2016 LDEj 4* Joost van Buul nee roeier
Lotte Nijskens ja ja ARB 2016 LB 8+ Pieter de Mulder nee stuur
Anneloes Postma ja ja ARB 2016 DB 8+ Waalhuiler nee roeier
Francis Tuntler nee nee Argo Sprint 2016 LDEj 4* Joost van Buul nee roeier
Francis Tuntler ja nee NSRF 2016 LDN 4* Joost van Buul nee roeier
Sanne Huisman ja ja Westelijke Regatta 2017 DB 4+ Trek ‘m d’r Langs nee coach
Lonneke van der Kolk ja nee ZRB 2017 LB 1x Stille Kracht nee coach